Chery Türkiye Chery Türkiye
Chery Türkiye
Ceo

Yin Tongyue

Chairman Chery Otomobil Co, Ltd Başkanı

Chery, kurulduğu günden bu yana her zaman teknoloji odaklı stratejiye bağlı kalmayı, uluslararası rekabet gücüne ve etkisine sahip bir araç markası yaratmayı kurumsal vizyonu olarak benimsemiştir.

Sürekli teknolojik yenilik arayışına dayanan Chery. Çin'de motor, şanzıman, şasi, platform ve yeni enerjinin temel teknolojisinde ustalaşan ilk binek araç kuruluşu ve ayrıca Çin'de araç, CKD parçalarını ,motor ve araç üretim teknolojisi ve ekipmanlarını denizaşırı ülkelere. ihraç eden ilk şirket oldu.

Chery her zaman iç ve dış pazarları geliştirmeye odaklanmıştır. Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla küreselleşmesini sürekli olarak derinleştirdi. 20 yılı aşkın geliştirme sürecinin ardından Chery'nin satış ve hizmet ağı 80'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamakta ve dünya çapında 9,5 milyon tüketicinin güvenini kazanmıştır.

Küresel araç pazarı yeni bir Elektrifikasyon, Bağlantı, Zeka ve Paylaşım çağını başlatıyor. Bu da yüzyılık bir büyük değişime yol açacaktır. Chery, 2018'de, teknolojide genel bir dönüşüme işaret eden akıllı CHERY LION markasını resmi olarak piyasaya sürdü ve küresel tüketiciler için yeni çağın akıllı ve birbirine bağlı bir yaşam tarzını sağlamayı taahhüt etti.

Bu arada Chery, küresel pazarda yeşil kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, yetenek yetiştirme ve diğer alanlarda çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetleri yürütmüştür. Çabalarımızın topluma katkıda bulunacağını ve iyi bir etki yaratacağını umuyoruz.

Chery her zaman teknoloji odaklı stratejide ısrar edecek, tüketici deneyimini temel alacak ve sürekli yenilik ve kaynak entegrasyonu yoluyla dünyanın her yerindeki tüketicilere daha iyi ürünler ve hizmetler sunacaktır.