Chery Türkiye Chery Türkiye
Chery Türkiye

Chery'niz Yaza Hazır mı?

Chery Yetkili Servislerimize uğrayarak, profesyonel ekibimiz ve orijinal yedek parçalarla aracınızın bakımını en iyi şekilde yaptırın, yaza hazır olun! 

Hemen en yakın Yetkili Servisimize uğrayın ve aracınızın ücretsiz yaz kontrolünü yaptırarak yola güvenle çıkmanın keyfini sürün.

Image_20240612102739.jpg


Bu kampanya 10 Haziran - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Chery Yetkili Servisleri’nde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Kampanya süresince ücretsiz yaz kontrolleri kapsamında ısıtma-soğutma sistemleri, su ve yağ seviyeleri ile lastik hava basıncı kontrolleri yapılacaktır. Kontroller sonucunda ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetlerin oluşması halinde onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez. Chery Otomobil San. Tic. A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tiggo7 Pro modelinin ortalama CO2 emisyonu 169g/km ve ortalama yakıt tüketimi 7,5l /100km, Omoda 5 modelinin ortalama CO2 emisyonu 170g/km ve ortalama yakıt tüketimi 7,5l/100km ve Tiggo8 Pro modelinin ortalama CO2 emisyonu 183g/km ve ortalama yakıt tüketimi 8,1l/100km olup WLTP ölçümüne göredir. Kullanım koşullarına ve versiyonlara göre farklılık gösterebilir. Gösterilen model ve versiyonlara göre ekipman ve özellikler açısından farklılıklar gösterebilir. Chery Otomobil Sanayi ve Tic. A.Ş. otomobillerin özelliklerini ve donanımlarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Chery Yetkili Satıcıları ve www.cherytr.com’da.